Hakkımızda

Merdiven Tasarım & Üretim

Konu Merdiven, mekanın gerektirdiklerini ve müşterinin isteklerini analiz eder, olması gereken merdiveni tasarlar, projelendirir, görselleştirir, üretir, montajını yapar. Kişiye ve mekana özel tasarımlarıyla, ergonomi ve estetikten ödün vermeden yüksek kalite ve görsellikte çözümler sunar.

haka.pngh
Katman 1 kopya

Vizyonumuz

Merdivenin konvansiyonel materyaller ve üretim yöntemlerinden bağımsız olarak başlı başına uzmanlık gerektiren bir Konu ve merdivenlerimizin her birinin kalıcı bir eser olduğunun kabul edildiği bir geleceği hayal ediyoruz.

Hemen İletişime Geçin

İlkelerimiz

Niceliğe değil, niteliğe önem veren Konu Merdiven için, kaliteden ödün vererek çok sayıda merdiven yapmak değil, yaptığı her merdivenden övgüyle bahsettirmek esastır.

Konu Merdiven, fiyat kaygısı ile malzeme kalınlıklarını indirgemez, detaylardan vazgeçmez, görselliği geri plana atmaz.

3. şahıs ve kurumların emek sarf ederek ortaya koydukları tasarımları söz konusu şahıs ve kurumların izni ve bilgisi haricinde üretmek Konu Merdiven’ in etik anlayışına aykırıdır.

Konu Merdiven, şantiye ve sonrasındaki süreçteki muhtemel sorunları göz ardı ederek, sadece günü kurtarmaya yönelik işler yapmaya karşıdır. Konu Merdiven eseri bir merdiven, zamana karşı koymalıdır.

Misyonumuz

We design. We build.

Her bir projemizde, alışılagelmiş malzeme ve yöntemlerle üretilen merdivenler yerine, mekana ve kullanım amacına göre tasarlanmış, yenilikçi imalat yöntemleri ve deneyimli bir ekiple üretilmiş, dahil olduğu projeye değer katan merdivenler üretmeyi amaçlıyoruz.

Mixamo önemli açıklama.txt

Mimar, İç mimar, mühendis veya tasarımcı olabilirsiniz.

Projenizin mihenk taşı olacak merdiven tasarımının gerçeğe dönüşmesi için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Hemen İletişime Geçin