Sitemiz Taşınıyor!

konu.com.tr yerini konumerdiven.com.tr adresine bırakıyor. Yeni adresimize hoşgeldiniz! İzmir’ in en büyük merdiven markası olarak, sizlerden gelen öneriler doğrultusunda, web sayfamızın URL sini güncelleme kararı aldık.

Bunun farklı sebepleri var. İlk yazımızda bunu sizlere açıklamak istiyoruz. Öncelikle, Konu Merdiven olarak 2020 yılı öncesinde sadece kulaktan kulağa yayılma politikasıyla ilerlerken, yönetimimizce alınan bir karar neticesinde bilinirliğimizi artırma kararı aldık. Sizlerin de bildiği gibi, günümüzde bilinirliği artırmamızın yolu sosyal medyadan geçiyor. Instagram sayfamızı güncel tutmaya başladık ve ardından web sayfamızın güncelliğini yitirdiğini fark ettik. Sitemizin içeriğini güncellemek üzereyken web sayfamızın URLsini, daha kolay erişilebilir olması adına, taşımaya karar verdik.

Bu taşınma neticesinde Konu.com.tr adresimiz için de bazı değişikliklerimiz olacak ancak bu değişikliklerin sürpriz olmasını istiyoruz. Sürprizleri yakalayabilmek için lütfen takipte ve sağlıkla kalın. Şimdilik hoşçakalın.